Jsem poutníkem svého života a své cesty si volím sám. Vše Bohu náleží.

I am a traveller of my life and I choose my ways myself. All belongs to God.

sobota 7. listopadu 2015

Citron 2

Citron je tak pěkný a přitom jednoduchý vzor, že si ho s chutí zopakuji. Tentokrát ze dvou ponožkovek, šedočerně žíhané a modré. A hned od začátku se mi to líbí. Z dálky skoro fair isle, nemyslíte?10 komentářů:

 1. No vážně to tak vypadá! Já Citron dělala taky s chutí, nosí ho v Polsku kamarádka Anička.
  Vždycky něco upletu a když mi to někdo pochválí a líbí se , tak ho daruji. Ten Tvůj bude parádní!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Člověka potěší, že se jeho věci líbí dalším lidem, to je jasné. Taky to tak mám.

   Vymazat
 2. Úplně v něm ty tréninkové tulipány vidím :-)

  OdpovědětVymazat
 3. Krásné! Mám sice ráda barvy, ale občas ta "jednoduchá" šedá udělá víc parády. Vypadá to opravdu pěkně. Budu se muset poohlédnout po návodu :) J.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jolo, šedá je vynikající, když se to s ní nepřežene. Návod je k mání u Vlněných sester, přeložený do češtiny a zdarma.

   Vymazat
 4. Citron jsme dělala minulou sezónu taky! Bavil mě. Akorát ho mám v barvě, kterou moc neužiju. I když ze zelených odstínů ho mám ráda jako jediný - jablkově žlutozelený.
  Nazdáár!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Zdar! Já zas mám zelené ráda skoro všechny s malými výjimkami. A teď si uvědomuju, že vlastně nemám skoro žádné zelené oblečení. To je divné :-)

   Vymazat
 5. Když tak koukám na ten tvůj blog, mám už několik dní pocit, že bych měla otevřít svoje krabice se všemi klubky, co tam mám. Nasyslila jsem je dřív, než jsem začala korálit (pletla jsem od dětství) a jsou tam docela poklady - čistá bavlna, hedvábí... ani nevím, co všechno. Tak nějak se mi po těch jehlicích začalo stejskat... I když tedy případný návrat bude do určité míry tutově na úkor korálí :-)

  OdpovědětVymazat
 6. No jeje, pletení opraš! Ale rozumím ti, já pletu na úkor patchworku. Nikdy není dost času na všechno. A co teprv na uklízení a zahradu :-) !

  OdpovědětVymazat