Jsem poutníkem svého života a své cesty si volím sám. Vše Bohu náleží.

I am a traveller of my life and I choose my ways myself. All belongs to God.

pondělí 16. února 2015

Marnost nad marnost

Chodící demence opět. Při pletení citronu jsem počítala řady takhle : 14, 15, 17, 18 a všimla jsem si toho až za tak dlouho, že jsem měla prohozenou polovinu rubu a líce. Vypadalo to mizerně a nakonec nejrychlejší řešení bylo vypárat až k základu. No, měla jsem už začátek třetí části hotový....Trochu jsem zatlačila zpátky vyvřelý adrenalin a rozpárala i rejnoka z prvního workshopu Vlněných sester. Pořád mi nějak vadil a umím už toho víc a líp a vlny je škoda.

Unknitting of my first ray scarf and citron scarf. I will  better knit both of them I hope.

8 komentářů:

 1. To tak dobře znám, i ten Multnomah-dnes dopletený jsem párala. A u mne na blogu je příspěvek o krajce na halence ,kterou jsem celou ,tu krajkovou část párala asi dvanáctkrát, než se mi povedla podle polopatického, pro mne nepochopitelného návodu uplést. Citron jsem naštěstí nepárala, ale poslední volán měl 565 ok, to by mne asi švihlo, ho párat! Bude zase líp...a co Multnomah? Já značkovače nakonec vyhodila, strašně mne pletly, taky asi není upletený tak, jak by měl být. Ráno dám foto. Zdravím M.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Já vím, znají to všichni, nikdo to nemá rád. Multnomah zatím odpočívá, ten bude v pohodě.

   Vymazat
 2. Joj, i to patří kpletení, znám až příliš dobře....K

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Já jsem netrpělivec netrpělivej a lituju toho času, ze kterého není žádný výsledek.

   Vymazat
 3. A já pletu již po 3. od úplného začátku Inspiru:o))
  ...a pro našeho buldu svetr! ani nevím, kolikrát jsem párala - nejdřív mi přišel krátký rolák, pak byl zas široký v tělu, další v pořadí zbytečně dlouhý průchody na nožky... no, a když jsem ho konečně dokončila a oblékla a zkusila to na něm bez jehlic bez nějakých jeho protestů, tak se připravuji na nový párací proces a to zkracování o 7cm od konce:o))
  Takže párání zdar!!!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Á, tak to je taky veselé. Nakonec ale všechny uspějem, ne ?

   Vymazat
 4. Času nelituj ... zas se posuneš o kus dál dalším pletením Leni ... občas to tak prostě "nevyjde" až budu plést zas ten svůj cintron, tak ani nvm, kde jsem skončila, tak to možná bude stejné ... ale dny jsou jako cesta ...

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. :) No jo, já vím, ale nějak to neumím docenit, zvlášť, když si to způsobím svojí nepozorností.

   Vymazat